Studia Kipos II

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Kipos II - Řecko - Řecko pevnina - Olympská riviéra - Nei Pori
LM


Kipos II

Počet termínů:

4 termíny / 1 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Studia Kipos II
Úplné informace
Letovisko patří ke známým místům na Olympské riviéře. Nachází se na jižním cípu Olympské riviéry, asi 15 km od Leptokarie. Jedná se o turistické městečko s výborným servisem služeb a množstvím obchodů.Je situováno podél moře u jedné z nejkrásnějších písčitých pláží s pozvolným vstupem do moře, rozsáhlá pláž široká 50 - 100 m je zárukou, že i v nejvyšší sezóně není přelidněná. Za poplatek si zde můžete zapůjčit lehátka, slunečníky, vodní šlapadla či si vyzkoušet vodní lyžování a tobogán. Na hlavní promenádě dlouhé několik set metrů najdete supermarkety, obchůdky s různým sortimentem zboží, typické řecké taverny, cukrárny, restaurace a kavárny, které lákají k posezení. Nechybí ani půjčovny aut, motocyklů a kol. V letovisku je sportovní centrum nabízející dětské hřiště, hřiště na fotbal a košíkovou, tenisové kurty a bazén s barem. Pro pobavení děti je během sezóny v centru letoviska lunapark. Každou neděli se v Nei Pori koná pestrý trh, kde lze kromě ovoce a zeleniny koupit místní výrobky za výhodné ceny. Po celé léto jezdí z Nei Pori malý vláček do městečka Platamonas či ke zřícenině středověkého hradu PLATAMONAS, odkud je nezapomenutelná vyhlídka na celou oblast Olympské riviéry. Z letoviska se dostanete místní autobusovou linkou do Thessaloniki i okolních měst - Larisy a Katerini. Nei Pori je pohodové městečko velmi vhodné pro rodiny s dětmi.

Poloha:
dům leží v klidnější části letoviska, od písčité pláže je vzdálen 200 m po rovině. Obchody, restaurace i taverny jsou v okruhu 100 m.


Ubytování:
2-, 3- a 4-lůžková studia jsou vybavena kuchyňským koutem (základním nádobí, lednice, vařič), TV, wi-fi, klimatizací (přípltek cca 5€/den) a sociálním zařízením (sprcha, WC).K dispozici jsou lůžkoviny, úklid vlastní. Všechna studia mají balkon.


Stravování:
vlastní, možnost dokoupení stravy v blízkých restauracích


Náš názor:
doporučujeme klientům, kteří upředňostňují klidnější letoviska s dostatečným počtem restaurací a taveren, písčitými plážemi a s možností sportovního vyžití (plážový volejbal, tenis, fotbal)


Cena zahrnuje:
autobusovou dopravu zahraničním busem s klimatizací, videem, WC a občerstvením, ubytování, energii, vodné, stočné, zákonné pojištění CK proti úpadku a služby delegáta.

Cena nezahrnuje:
cestovní pojištění (komplexní pojištění vč. storna zájezdu 24,- Kč/os./den) a pobytovou taxu (v místě pobytu 0,50 €/pokoj/noc)

Cena pro děti platí v doprovodu dvou dospělých osob.


Svozové trasy, příplatky:
Prostějov (250,- Kč/os.), Olomouc (300,- Kč/os.), Vyškov (200,- Kč/os.)
ZDARMA: Břeclav, Brno, Bratislava


Další info:
- doprava je zajištěna vlastním busem Bova Futura (klimatizace, DVD, občerstvení)
- odjezd z Brna v 10.00 od Janáčkova divadla
- odjezd z letoviska v Řecku v cca 15.00
- doba jízdy cca 20 - 22 hodin
- během cesty je možno si zakoupit teplé a studené nápoje za Kč
- na cestu tam i zpět si můžete zakoupit místenku dle vlastního výběru za 200,- Kč
- cestovat do Řecka můžete na občanský průkaz, děti musí mít svůj vlastní cestovní doklad


CK si vyhrazuje právo na realizaci svozu v případě, je-li zájemců na svozové trase více než pět. Svoz z jiné lokality pro 6-8 osob je možný po dohodě. Informace obdržíte telefonicky nebo e-mailem v naší pobočce.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...