Las Gaviotas/ Los Delfines 55+

Las Gaviotas/ Los Delfines 55+, Španělsko, Španělsko pevnina, Costa Cálida, La Manga, 4.6.2018, Plná penze
Číslo zájezdu: 136766877

Las Gaviotas/ Los Delfines 55+

Španělsko » Španělsko pevnina » Costa Cálida » La Manga

, Hotel starstarstarstarLas Gaviotas/ Los Delfines 55+

Termín:

4.6.2018 - 11.6.2018
Další termíny

Strava:

Plná penze

Typ zájezdu:

Seniorský

Délka:

8 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
10 990 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Poloha
LAS GAVIOTAS:
Velmi hezký nově zrekonstruovaný hotel se nachází přímo v oblasti La Mangy. Vzdálenost hotelu od pláží obou moří je 150 - 200 metrů. V okolí hotelu se nachází množství restaurací, barů a autobusová zastávka. Pár zastávek od hotelu se nachází tzv. Jelení ostrov s ložiskem léčivého bahna. Centrum městečka La Manga je vzdáleno pouhý kilometr od hotelu. Hotel je svou polohou ideálním výchozím bodem pro výlety do nedaleké historické Cartageny. Hotel je díky své poloze ideálním místem k odpočinku, ozdravným pobytům a objevování nevšedních zajímavostí, kterými se tato oblast pyšní!

LOS DELFINES:
Tento zajímavě koncipovaný hotel je vybudován na ideálním místě, ze kterého je velmi dobrý přístup k oběma mořím (cca 150 - 200 m od každého). V okolí se nachází velké množství nákupních možností, restaurací a barů. Pár zastávek od hotelu se nachází tzv. Jelení ostrov s ložiskem léčivého bahna. Jedno z nejstarších španělských měst – Cartagena, je od hotelu vzdáleno 25 km. Hotel je díky své poloze ideálním místem k ozdravným pobytům a odpočinku. Autobusová zastávka přímo u hotelu. V blízkosti hotelu místní komunikace. Los Delfines 4* se nachází hned vedle Las Gaviotas 4* a oba hotely patří pod jeden hotelový řetězec Hotelania.
Cena zahrnuje
- Zpáteční letenka Praha – Murcia San Javier – Praha, 25/5 a 27/8 může být let z Prahy do Valencie a let 2/7 a 18/10 může být z Valencie do Prahy
- Transfer letiště – hotel – letiště
- 7, 10 nebo 14 nocí ve 4* hotelu Las Gaviotas/Los Delfines (v termínech 4 - 11/6 a 11 - 18/6 GARANCE hotelu Las Gaviotas 4*)
- PLNOU PENZI formou švédských stolů
- Sklenice vody a vína podávané k obědu a večeři
- 1 x pěší výlet na bahno a trhy
- Služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu
- Zákonné pojištění CK pro případ úpadku
Cena nezahrnuje
- Fakultativní výlety a služby
- Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu
Vybavení hotelu
LAS GAVIOTAS:
recepce 24h denně, restaurace, bar, sluneční terasa, wi-fi připojení (za poplatek), konferenční sál, výtah, trezor, úschovna zavazadel, venkovní bazén, lehátka u bazénu zdarma.

LOS DELFINES:
Recepce 24 hodin denně, výtah, restaurace, bar, bar u bazénu, venkovní bazén, sluneční terasa, lehátka u bazénu, úschovna zavazadel, stolní tenis, fitness, herna, TV místnost, wi-fi připojení (za poplatek). Herna, šipky, stolní tenis, sauna (za poplatek), vířivka (za poplatek).
Vybavení pokoje
LAS GAVIOTAS:
pokoje s vlastním sociálním zařízením a balkonem, vysoušeč vlasů, satelitní TV, minilednička, klimatizace. Všechny pokoje mají výhled buď na Mar Menor nebo na Středozemní moře.

LOS DELFINES:
Pokoje s vlastním sociálním zařízením a balkonem, telefonem, satelitní TV a minilednicí.
Pláž
150 – 200 m od pláže Mar Menor a 150 – 200 m od pláže Středozemního moře. Hotel nedisponuje plážovým servisem, k zapůjčení jsou ale slunečníky za poplatek.
Poznámka
Ubytování zajištěno v jednom z výše uvedených hotelů. Název hotelu bude upřesněn cca 7 dní před odletem spolu s pokyny na cestu.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Snail Travel International a.s., IČ 28481020.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK